KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677094
nr 1467 7094
Rolf Norrman, Signerad, mansporträtt komposition. Olja på pannå, 36x23, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:58:56
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr